EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.1.2) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Article
ne: लेख

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Text
ne: अक्षर

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Upload Image
ne: तस्विर अपलोड गर्नुहोस्

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: « First
ne: « पहिलो

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
