EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.1) - en to pl translation catalogue (87 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Language
pl: Język

en: Article
pl: Artykuł

en: Tags
pl: Tagi

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Text
pl: Tekst

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Gallery
pl: Galeria

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Desc
pl: Malejąco

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Provider
pl: Usługodawca

en: List View
pl: Widok listy

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Front page
pl: Strona główna

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Map
pl: Mapa

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Reference
pl: Referencja

en: Video
pl: Wideo

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Form
pl: Formularz

en: Editor
pl: Edytor

en: Global
pl: Globalne

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Upload Image
pl: Wyślij zdjęcie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Embed
pl: Osadzony

en: Image Browser
pl: Przeglądarka obrazków

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: Per page gallery
pl: Galeria zdjęć na stronie

en: Per post gallery
pl: Galeria zdjęć we wpisie

en: No gallery
pl: Brak galerii

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Card
pl: Karta

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: The installation has encountered an error.
pl: Podczas instalacji wystąpił błąd.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Library
pl: Biblioteka

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
pl: Pozostaw puste, jeżeli chcesz w podsumowaniu wykorzystać obciętą wersję całego tekstu.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Select image
pl: Wybierz obrazek

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
pl: Wyświetl wskazywane encje wyrenderowane przez entity_view().

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: Colorbox gallery type: @type
pl: Typ galerii Colorbox: @type

en: Autocomplete (Tags style)
pl: Auto-uzupełnianie (styl Etykietowania)

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: An autocomplete text field with tagging support.
pl: Pole tekstowe z autouzupełnianiem i obsługą etykietowania

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
