EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.11) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Article
kk: Мақала

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Front page
kk: Басты бет

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.
