EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.16) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: Front page
br: Pajenn degemer
