EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.19) - en to az translation catalogue (70 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Text
az: Mətn

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: Anonymous
az: Anonim

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Map
az: Xəritə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Reference
az: Istinad

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Form
az: Forma

en: Editor
az: Redaktor

en: Global
az: Qlobal

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Card
az: Kart

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
az: Xülasə kimi tam mətnin kəsilmiş dəyərindən istifadə etmək üçün boş buraxın.

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
az: Xəbərlər, press-relizlər və ya bloq yazıları kimi zamana həssas məzmun üçün <em>məqalələrdən</em> istifadə edin.

en: Autocomplete (Tags style)
az: Avtomatik tamamlama (Teqlər üslubu)

en: Media type
az: Media növü

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: An autocomplete text field with tagging support.
az: Etiketləmə dəstəyi ilə avtomatik tamamlama mətn sahəsi.

en: Thumbnail (100×100)
az: Miniatür (100×100)

en: Basic HTML
az: Əsas HTML

en: Restricted HTML
az: Məhdud HTML

en: Media name
az: Media adı

en: Featured Articles
az: Seçilmiş Məqalələr

en: A locally hosted audio file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən audio fayl.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
az: Arxivləşdirilib

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: Workflow state label]
en: Published
az: Nəşr edilmişdir

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
az: Arxiv

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
az: Yeni Qaralama Yaradın

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
az: Dərc et
