EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.19) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Text
jv: Teks

en: Upload
jv: Unggah

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: List View
jv: Daftar view

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The installation has encountered an error.
jv: Instalasi nemoknā kesalahan.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
jv: Kosongānā yén nganggo irisan konten lengkap dadi rangkumane.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Asc
jv: Urut Maju
