EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.19) - en to ms translation catalogue (41 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Language
ms: Bahasa

en: Article
ms: Artikel

en: Tags
ms: Tag

en: Reset
ms: Set semula

en: Image
ms: Imej

en: Center
ms: Tengah

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Text
ms: Teks

en: Upload
ms: Muat naik

en: User
ms: Pengguna

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Desc
ms: Menurun

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: List View
ms: Pandangan Senarai

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Front page
ms: Laman utama

en: Replacement patterns
ms: Corak gantian

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Anonymous user
ms: Pengguna tanpanama

en: Apply
ms: Pohon

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: The installation has encountered an error.
ms: Pemasangan telah menemui ralat.

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
ms: Biarkan kosong untuk menggunakan nilai tersunting teks penuh sebagai ringkasannya.

en: Basic page
ms: Laman asas

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ms: Gunakan <em>halaman asas</em> untuk kandungan statik anda, seperti halaman 'Perihal Kami'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ms: Guna <em>artikel</em> untuk kandungan sensitif terhadap waktu seperti berita, siaran-siaran akhbar atau kiriman blog.

en: Asc
ms: Menaik
