EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.2) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Language
fy: Taal

en: Upload
fy: Uploade

en: User
fy: Brûker

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Front page
fy: Foarplaat

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean

en: The installation has encountered an error.
fy: De ynstallaasje kaam in flater tsjin.
