EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.3) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Article
gu: લેખ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: List View
gu: સૂચિ દ્રશ્ય

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Map
gu: નકશો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: The installation has encountered an error.
gu: આ સ્થાપન દરમિયાન કોઈ સમસ્ય ઉદ્ભવી છે.
