EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.3) - en to ur translation catalogue (30 entries)

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Language
ur: زبان

en: Article
ur: مضمون

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: True
ur: صحیح

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Audio
ur: آڈیو

en: Text
ur: متن

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Provider
ur: سہولت کار

en: List View
ur: فہرست دیکھیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Front page
ur: سرورق

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: The installation has encountered an error.
ur: تنصیب کے عمل  کو خرابی کا سامنا ہے۔

en: « First
ur: » ابتدائی
