EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (2.2.4) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: FAQ
eo: ODD

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Apply
eo: Apliku

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: The installation has encountered an error.
eo: Eraro dum la instalado.

en: Asc
eo: kreske
