EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Inline
sl: V vrstici

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Upload Image
sl: Naloži sliko

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.
