EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: True
my: အမှန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: The installation has encountered an error.
my: တပ်ဆင်မှု လုပ်ငန်းပြုလုပ်ရာတွင် ပြဿနာ တစ်ခုကြုံတွေ့နေပါသည်

en: Display error message
my: အမှားအယွင်း အချက်အလက်ကို ဖော်ပြရန်
