EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (8.x-1.5) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana
