EzContent - A Publisher and Marketer Friendly Drupal Distribution (8.x-1.6) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།
