EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Close
ca: Tanca

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: About
ca: Detalls

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa
