EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում
