EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη
