EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Close
fi: Sulje

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: About
fi: Tietoja

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila
