EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.2.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Close
gu: બંધ

en: About
gu: વિશે
