EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Custom
tr: Özel

en: Close
tr: Kapat

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: About
tr: Hakkında
