EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Custom
cs: Vlastní

en: Close
cs: Zavřít

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: About
cs: Popis

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka
