EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
