EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.7) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Delete
fa: حذف

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Close
fa: بستن

en: About
fa: درباره

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه
