EzContent API - Enhanced De-coupled CMS Experience (2.3.8) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
