EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Download
ast: Baxar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Path
ast: Camín

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Basic page
ast: Páxina básica
