EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (73 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Article
cs: Článek

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Download
cs: Stáhnout

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Back
cs: Zpět

en: Icon
cs: Ikona

en: Path
cs: Cesta

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Icons
cs: Ikony

en: Email
cs: E-mail

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Button
cs: Tlačítko

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Blogs
cs: Blogy

en: Forums
cs: Fórum

en: Developer
cs: Vývojář

en: Tabs
cs: Záložky

en: Reset password
cs: Reset hesla

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Form
cs: Formulář

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Blue
cs: Modrý

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Print
cs: Tisk

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Path to custom icon
cs: Cesta k volitelné ikoně

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
cs: Pro změnu hesla aktuálního uživatele zadejte nové heslo do obou polí.

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Forum topic
cs: Téma diskuse

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
cs: Používá se pro víceuživatelské blogy. Každý uživatel získá osobní blog.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
cs: <em>Téma fóra</em> začíná nové diskusní vlákno uvnitř fóra.

en: Forum navigation vocabulary
cs: Slovník pro kategorizaci fóra

en: An administrator created an account for you at [site:name]
cs: Administrátor pro vás vytvořil účet na webu [site:name]

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: Default comment field
cs: Výchozí pole komentáře

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
cs: Žádost na zrušení uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
cs: Náhradní přihlašovací informace pro uživatele [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (čeká na schválení)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (schválen)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zablokován)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zrušeno)

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
