EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (93 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Article
et: Artikkel

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Image
et: Pilt

en: Back
et: Tagasi

en: Icon
et: Ikoon

en: Audio
et: Heli

en: Path
et: Tee

en: Add item
et: Lisa element

en: Icons
et: Ikoonid

en: Email
et: E-kiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Button
et: Nupp

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Units
et: Ühikud

en: Blogs
et: Ajaveebid

en: Forums
et: Foorumid

en: Document
et: Dokument

en: Tabs
et: Sakid

en: Reset password
et: Küsi uus parool

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Form
et: Vorm

en: Editor
et: Redaktor

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Blue
et: Sinine

en: Administrator
et: Haldur

en: Print
et: Prindi

en: Banner image
et: Bänneripilt

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Path to custom icon
et: Kohandatud ikooni asukoht

en: Card
et: Kaart

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
et: Parooli muutmiseks sisesta mõlemale väljale uus parool.

en: Forum topic
et: Foorumi teema

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
et: Kasuta mitme kasutajaga ajaveebi. Iga kasutaja saab endale isikliku ajaveebi

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
et: Foorumi teema alustab foormis uue arutluse lõime.

en: Forum navigation vocabulary
et: Foorumi navigeerimise sõnastik

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Site header
et: Lehe päis

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Footer fifth
et: Viies jalus

en: Media library
et: Meediakogu

en: Default comment field
et: Vaikimisi kommentaariväli

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.
