EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်ကို ပြောင်းလိုပါက၊ စကားဝှက်အသစ်ကို အထက်ပါ နေရာနှစ်ခုလုံးတွင် တူညီစွာ ထည့်သွင်းပါ။

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
