EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Download
os: Рахæсс

en: Image
os: Сурæт

en: Path
os: Фæндаг
