EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Forums
pa: ਫੋਰਮ

en: Reset password
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਮੁੜ-ਸੈਟ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Forum topic
pa: ਫੋਰਮ ਵਿਸ਼ਾ
