EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Path
ps: يونلور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Button
ps: تڼۍ

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Forums
ps: هجره (بحث فورمونه)

en: Tabs
ps: ټوپونه
