EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: Image
az: Şəkil

en: Back
az: Geri

en: Icon
az: İconka

en: Path
az: Yol

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Visibility
az: Görünüş

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Button
az: Düymə

en: Anonymous
az: Anonim

en: Forums
az: Forumlar

en: Document
az: Sənəd

en: Tabs
az: Tablar

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Form
az: Forma

en: Editor
az: Redaktor

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Print
az: Çap et

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Path to custom icon
az: Fərdi ikonaya gedən yol

en: Card
az: Kart

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
az: Cari istifadəçi parolunu dəyişmək üçün hər iki sahəyə yeni parolu daxil edin.

en: Forum topic
az: Forum mövzusu

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
az: <em>forum mövzusu</em> forum daxilində yeni müzakirə mövzusuna başlayır.

en: Forum navigation vocabulary
az: Forum naviqasiya lüğəti
