EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Back
hy: Հետ

en: Path
hy: Ուղի

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Forums
hy: Ֆորումներ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Օգտատիրոջ գաղտնաբառը փոխելու համար մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտերում։

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:

en: Your password has been changed.
hy: Ձեր գաղտնաբառը փոխված է:
