EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to jv translation catalogue (41 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Download
jv: Undhuh

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Icon
jv: Ikon

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Slide
jv: Geser

en: Blogs
jv: Blog

en: Forums
jv: Forum

en: Reset password
jv: Séting ulang sandhi

en: Print
jv: Céthak

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Path to custom icon
jv: Path kanggo kostum icon

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
jv: Kanggo ngganti sandhi panganggo saiki, leboknā sandhi anyar nang field keloroné.

en: Forum topic
jv: Topik forum

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
jv: Dienggo blog panganggo-jamak. Saben panganggo oléh blog pribadi.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
jv: <em>Topik forum</em> kanggo nggawé  guneman diskusi anyar nang njero forum.

en: Forum navigation vocabulary
jv: Navigasi vokabulari forum

en: An administrator created an account for you at [site:name]
jv: Administrator nggawé akun kanggo Sampéyan nang [site:name]

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
