EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (79 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Register
lt: Registruotis

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Article
lt: Straipsnis

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Back
lt: Atgal

en: Icon
lt: Piktograma

en: Path
lt: Kelias

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Issue
lt: Leidinys

en: Email
lt: El. paštas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Button
lt: Mygtukas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Forums
lt: Forumai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Form
lt: Forma

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Print
lt: Spausdinti

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
lt: Naudojamas kelių vartotojų tinklaraščiui. Kiekvienas vartotojas turi nuosavą tinklaraštį.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje

en: Featured bottom first
lt: Reklamuojama apačioje pirma

en: Featured bottom second
lt: Reklamuojama apačioje antra

en: Featured bottom third
lt: Reklamuojama apačioje trečia

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)
