EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to oc translation catalogue (49 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Download
oc: Telecargament

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Back
oc: Precedent

en: Audio
oc: Àudio

en: Path
oc: Camin

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Units
oc: Unitats

en: Tabs
oc: Onglets

en: Reset password
oc: Reïnicializar lo senhal

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Form
oc: Formulari

en: Blue
oc: Blau

en: Print
oc: Impression

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Path to custom icon
oc: Camin cap a l'icòna personalizada

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
oc: Per modificar lo senhal actual, picatz un senhal novèl dins caduna de las doas zònas de tèxte.

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Forum topic
oc: Subjècte de discussion

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
oc: D'utilizar pels blogs multiutilizaire. Cada utilizaire obten un blog personal.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
oc: Un <em>tema de debat</em> comença un novèl fil de discussion en un forum.

en: Forum navigation vocabulary
oc: Vocabulari de navigacion de forum

en: An administrator created an account for you at [site:name]
oc: Un administrator a creat un compte per vos sus [site :name]

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
