EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Article
si: ලිපි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
