EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: Icon
sr: Икона

en: Path
sr: Путања

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Reset password
sr: Поново подесите лозинку

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Print
sr: Штампај

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sr: Да би сте променили тренутну лозинку, потребно је да унесете нову лозинку у оба предвиђена поља.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sr: Администратор је креирао налог за Вас на [site:name]

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sr: Поднет је захтев за гашење налога [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sr: Креирајте нове лозинке за налог [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sr: Налог за корисничко име [user:display-name] на [site:name] (чека на одобренје)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name] (одобрен)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sr: Налог [user:display-name] на [site:name] (је блокиран)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sr: Налог за  [user:display-name] на [site:name] (је обрисан)

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
