EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Path
ta: பா​தை

en: Add item
ta: உருப்படியை சேர்க்க

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி

en: Blogs
ta: வலைப்புக்கள்
