EzDevPortal - An open source framework for developer portals (1.0.1-beta1) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Article
ur: مضمون

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Back
ur: واپس

en: Icon
ur: آئیکن

en: Audio
ur: آڈیو

en: Path
ur: پاتھ

en: Email
ur: ای میل

en: Header
ur: ہیڈر

en: Forum
ur: فورم

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
