EZProxy Stanza (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Order
ps: اوډون

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
