EZProxy Stanza (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: On
af: Op

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Unknown
af: Onbekend

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Order
af: Bestelling

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
