EZProxy Stanza (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: On
ar: في

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Manage
ar: تسيير

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Off
ar: إيقاف

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Apply
ar: تطبيق

en: - All -
ar: - الكل -

en: Resource
ar: مصدر

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: A boolean indicating the published state.
ar: معامل منطقي يوضح حالة النشر.
