EZProxy Stanza (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Order
ast: Orde

en: Close
ast: Zarrar
