EZProxy Stanza (2.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Order
ga: Ordú

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
