EZProxy Stanza (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Manage
id: Kelola

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Order
id: Urutan

en: Close
id: Tutup

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ago
id: yang lalu

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Apply
id: Terapkan

en: - All -
id: - Semua -

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: Asc
id: Urutan turun

en: A boolean indicating the published state.
id: Boolean yang menunjukkan status penerbitan.
