EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Manage
ka: მართვა

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა
