EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Order
ku: ڕیز
