EZProxy Stanza (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Order
sl: Vrstni red

en: Close
sl: Zapri
